Łączy nas pasja
Najlepsi specjaliści na Śląsku
Nowoczesne techniki
Mamy świetny sprzęt
Trening personalny

Od 100 do 130 zł

Fizjoterapia

150 zł

Członkostwa

Karnet już od 69 zł

O nas

Dlaczego warto?

W FORUM TRENINGU znajdziesz najlepszych śląskich trenerów personalnych. Mamy mocne przygotowanie teoretyczne i duże doświadczenie, które potwierdzają sukcesy na wielu kontach.

FORUM treningu to specjaliści ze swoich dziedzin, którzy razem tworzą mocny team doświadczonych trenerów. Profesjonalni zawodnicy sportów sylwetkowych, biegacze, specjaliści treningu funkcjonalnego, trenerzy przygotowania motorycznego – to od Ciebie zależy, za kim podążysz. Wszyscy zapewnią Ci indywidualne podejście i skupią się na dwóch najważniejszych rzeczach – Twoich celach i Twoim zdrowiu. Wszystko z głową.

Efekty w sporcie czy poprawa formy i sylwetki to nie czary ani cel nie do osiągnięcia – to połączenie Twojej pracy z naszą wiedzą i wsparciem!

Zobacz naszą kadrę trenerską

Trenerzy

Nasi specjaliści
Zuzanna Sobczak
Zuzanna Sobczak

Trener personalny /
Fizjoterapeuta /
Masażysta /
Trener medyczny /
Zajęcia grupowe

Z wykształcenia fizjoterapeuta i terapeuta manualny metody IFOMPT. 
Przez ostatnie 5 lat manager klubu IRONia w Bielsku-Białej. 
Od kilku lat czynny szkoleniowiec oraz autor tekstów dla magazynu branżowego Body Challenge.
Z osiągnięć sportowych, Zuzanna była czynnym zawodnikiem CrossFit, uzyskując kilka drobnych wyróżnień na tym polu, jednak najważniejsze z nich to, fakt, że jako pierwsza kobieta w Polsce, otrzymała tytuł TopTeam 5 gwiazdek oraz pierwsza w Polsce i 17 na świecie zaszczytny międzynarodowy tytuł kettlowy Iron Maiden. Ponadto Zuza dwukrotnie uzyskała tytuł Mistrzyni Polski Kettlebell Hardstyle 2014 i 2016.

Crossfit Level 1, Trójbój, SFG I, FMS 2, DNS, IFOMPT

Marek Ślusarczyk
Marek Ślusarczyk

Trener personalny /
Fizjoterapeuta /
Trener medyczny

Magister fizjoterapii, trener przygotowania motorycznego, terapeuta manualny. Specjalizacja: Integracja strukturalna, reedukacja wzorców ruchowych, metody maksymalizacji potencjału sportowego. Jeżeli szukasz unikatowych narzędzi terapeutycznych – holistycznego podejscia – wnikliwego wywiadu i badania oraz odpowiedzi na pytanie: co mogę zrobić, żeby dolegliwości bólowe do mnie nie wróciły - zapisz się do naszego specjalisty Marka!

EPI, FMS, IASTM, Fizjoterapia, Dry Needling, Przygotowanie motoryczne, Mobility.

Michał Michna
Michał Michna

Trener personalny

Trener personalny, pasjonat sportu od najmłodszych lat. Wybierz Michała jeśli chcesz osiągnąć pożądaną kondycję fizyczną i doskonałą sylwetkę poprzez indywidualnie dopasowany zestaw ćwiczeń oraz odpowiednio dobrany system odżywiania. Specjalizacja: trening funkcjonalny, oraz korygujący z elementami treningu siłowego na wolnym obciążeniu.

FMS, Przygotowanie motoryczne, Trójbój Siłowy.

Judyta Kraus
Judyta Kraus

Trener personalny /
Zajęcia grupowe

Trener personalny z wieloletnim doświadczeniem. Managerka klubu w Katowicach. Członek elitarnej grupy Kettlebell Hardstyle TOP TEAM POLSKA - Certyfikacja 4-gwiazdkowa. Pasjonatka treningów siłowo-wytrzymałościowych typu cross. Dodatkowo zajmuję się programowaniem długofalowych planów treningowych.

FMS, Kettlebell Basic oraz Advanced, Strength Coach by Train Fitness School London, Indoor Cycling, Programowanie treningowe.

Łukasz Cebula
Łukasz Cebula

Trener personalny

Trener personalny, od najmłodszych lat pasjonat gimnastyki i treningu kalistenicznego.  Wybierz naszego trenera Łukasza jeżel oczekujesz od swojego ciała czegoś więcej! Pragniesz usprawnić swój aparat ruchu, chcesz poruszać się lepiej lub osiągnąć lepsze wyniki sportowe.

FMS, Reedukacja wzorców ruchowych, Mobility, Kalistenika, Gimnastyka Sportowa.

kato-3.jpg
kato-1.jpg
kato-2.jpg
kato5.jpg
intro-6.jpg
dji0072edited.jpg
Adres

ul. Gliwicka 275
Katowice - Załęże

Mapa dojazdu
Pogadajmy

798 415 635

Godziny otwarcia

Pn - Pt - od 6:00 do 22:00
Sb - od 8:00 do 16:00
Nd - nieczynne